W tym sezonie uruchamiamy nowy system zapisów na brevety. Daje on możliwość zapisu na wiele imprez bez konieczności podawania za każdym razem wszystkich swoich danych.

Przed zapisaniem na brevet trzeba się zarejestrować w systemie, podając email i dane kontaktowe.
Konta dla uczestników brevetów z poprzedniego sezonu już założyliśmy korzystając z danych z zapisów w zeszłym roku. Przy próbie założenia konta w takim przypadku system poda informację, że taki mail jest już znany. Należy wtedy w polu logowania podać ten email i zresetować hasło. Nowe hasło zostanie wysłane na podany adres.

Po zalogowaniu lub rejestracji należy przejść do listy brevetów, kliknać na interesujący nas brevet, a potem w ikonkę szczegółów brevetu po prawej stronie. Z tego ekranu dokonujemy zapisania na brevet, klikając w ikonkę z plusem (+). Możemy też opłacić start korzystając z systemu szybkich przelewów online – ikonka z dolarem ($). Można też jak do tej pory wnieść opłatę poza systemem zwykłym przelewem na konto fundacji.

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy o kontakt mailem na adres biuro@randonneurspolska.pl albo o wiadomość na naszym profilu facebookowym.

 

 

Sezon 2018 – zapisy otwarte!
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial