Brevet 300 km – Charsznica –

25 maja 2019

data: 25 maja | 7:00 - 26 maja | 3:00
miejsce: Charsznica
dystans: 300 km
limit czasu: 20 godz
homologacja: tak

LISTA STARTOWA

  1. Andrzej Górkowski ukończył
  2. Maciej Miazga ukończył
  3. Paweł Pesz ukończył
  4. Bogusław Porzuczek ukończył
  5. Dariusz Krause ukończył
  6. Krzysztof Milosz ukończył
  7. Mirosław Czaplinski ukończył
  8. Stanisław Piórkowski ukończył
  9. Maciej Bidacha
  10. Łukasz Łapa ukończył
  11. Bartek Gocał ukończył
  12. Adam Biczak
  13. Ireneusz Patyk ukończył
  14. Jacek Smolinski
  15. Karol Hofman ukończył
  16. Rafał Jeleń ukończył
  17. Dariusz Świtała ukończył
  18. Robert Tatar ukończył
  19. Sylwester Żebro ukończył
  20. Jarosław Kosin ukończył
  21. Tomasz Meka
  22. Andrzej Piotrowski ukończył
  23. Jan Zabrzewski DNF
  24. Michał Trojnar
  25. Kamil Kilian ukończył
  26. Neal Plowright ukończył
  27. Jarosław Filus
  28. Tomasz Spyra ukończył
  29. Andrzej Wysłouch ukończył
  30. Mariusz Cukierski ukończył
  31. Jacek Wojaczek ukończył
  32. Janusz Cepcer ukończył
  33. Damian Pałyska ukończył
  34. Mariusz Olszewski ukończył
  35. Justyna Stokłosa ukończył
  36. Grzegorz Frandofert ukończył
  37. Krzysztof Gzowski ukończył
  38. Dominika Biel ukończył
  39. Tomasz Rozy ukończył
  40. Artur Byrski ukończył
  41. Anna Dobrzańska
  42. Jarosław Grudzień ukończył
  43. Filip Pasternak ukończył
  44. Grzegorz Orłowski ukończył
  45. Mikołaj Topicha-Dolny ukończył
  46. Katarzyna Borkowska-Dudman ukończył
  47. Mateusz Kumon ukończył
  48. Grzegorz Jemiolo ukończył
  49. Wiesław Janowski ukończył
  50. Michal Jemiolo ukończył
  51. Michał Pieszczyk ukończył
  52. Krzysztof Biel ukończył
  53. Krzysztof Tatar ukończył
  54. Piotr Kozielski ukończył
  55. Jozef Borowiec ukończył
  56. Rafał Kałwa ukończył
  57. Seweryn Gajos ukończył
  58. Andrzej Karkus ukończył
  59. Michał Gorliczyński ukończył
  60. Grzegorz Fus
  61. Piotr Zabłudowski ukończył
  62. Krzysztof Gradowski ukończył
  63. Beata Foremna ukończył
  64. Łukasz Heine ukończył
  65. Konrad Nowak ukończył
  66. Bogdan Adamczyk ukończył
  67. Maciej Żabski ukończył
  68. Michał Jelonek ukończył
  69. Leszek Mielczarek ukończył
  70. Mateusz Dybich ukończył
  71. Grzegorz Gońda ukończył
  72. Marcin Szlachta
  73. Paweł Sekulski ukończył
  74. Jerzy Mielczarek ukończył
  75. Kornel Chromiński ukończył
  76. Bozena Grabarczyk ukończył