Brevet 600 km – Charsznica-Bieszczady –

29 czerwca 2019

data: 29 czerwca | 7:00 - 30 czerwca | 23:00
miejsce: Charsznica-Bieszczady
dystans: 600 km
limit czasu: 40 godz
kontakt: Wojciech Leś, colesiu@gmail.com, +48 601 096 654
homologacja: tak
opłata startowa: 180zł
dodatkowe informacje:

Bazą Brevetu będzie Hala sportowa przy szkole w Miechów-Charsznica ul. Szkolna 14 (wejście na halę jest od strony ul. Mickiewicza)
Baza Brevetu będzie funkcjonować od piątku o 20:00 do poniedziałku rano, co oznacza, że w ramach wpisowego można się przespać zarówno przed jak i po brevecie na hali sportowej - ilość materacy którymi dysponujemy jest ograniczona (chętni proszeni o wcześniejszy kontakt z organizatorem)
Pobieranie kart brevetowych w dniu imprezy w godzinach 6:00 do 7:00, oraz wieczorem w piątek po 20:00
Zawodnicy zostaną wyposażeni w trackery gps firmy TrackCourse
Na starcie będzie można zaopatrzyć w prowiant czyli: batoniki, banany, bułki, wodę oraz izotonik oraz napić kawy i herbaty na przebudzenie

Punkty kontrolne, z obsługą to:
Ispina (bufet z samochodu)
Tymowa (bufet z samochodu)
Pielgrzymka (Ciepłe żarcie, zapasy na drogę oraz dostęp do przepaku)
Lesko (Ciepłe żarcie)
Rzeszów (Ciepłe żarcie, zapasy na drogę, dostęp do przepaku, prysznic możliwość przespania)

Jak zwykle proszę o kontakt osoby nie jedzące mięsa celem doboru menu na punktach z ciepłym żarciem
Na razie wrzucam ślad zeszłoroczny który ulegnie jeszcze pewnym modyfikacjom (na pewno zostanie zmieniony przejazd przez Rzeszów i lokalizacja punktu kontrolnego)

Limit uczestników to 40 osób

LISTA STARTOWA

  1. Ireneusz Patyk 1970
  2. Adam Biczak 1973
  3. Paweł Pesz 1974
  4. Bogusław Porzuczek 1977
  5. Filip Pasternak 1976
  6. Janusz Cepcer 1963
  7. Mariusz Cukierski 1985
  8. Robert Tatar 1974
  9. Bogdan Adamczyk 1978
  10. Łukasz Łapa 1987
  11. Beata Foremna 1987
  12. Maciej Miazga 1986
  13. Marcin Durman 1981
  14. Karol Hofman 1985
  15. Andrzej Górkowski 1963
  16. Andrzej Karkus 1969
  17. Bronisław Bierza 1970
  18. Grzegorz Szeląg 1983
  19. Paweł Sekulski 1971
  20. Bartosz Dutkiewicz 1978
  21. Stanisław Piórkowski 1958
  22. Jarosław Grudzień 1960
  23. Jerzy Mielczarek 1964
  24. Kamil Kilian 1993
  25. Paweł Kosiorek 1976
  26. Marta Szałacińska 1981
  27. Damian Pałyska 1986
  28. Tomasz Rozy 1971
  29. Bartek Gocał 1987
  30. Artur Byrski 1979
  31. Monika 1979
  32. Rafał Kałwa 1983
  33. Wojtek JGubała 1983
  34. Seweryn Gajos 1981
  35. Mikołaj Topicha-Dolny 1970
  36. Neal Plowright 1972
  37. Tomasz Matusik 1972
  38. Jan Zabrzewski 1957
  39. Norbert Urbański 1982
  40. Grzegorz Gońda 1969