Brevet 200 km – Niepołomice –

20 lipca 2019

data: 20 lipca | 8:00 - 20 lipca | 21:30
miejsce: Niepołomice
dystans: 200 km
limit czasu: 13.5 godz
homologacja: tak

LISTA STARTOWA

  1. Wojciech Leś ukończył
  2. Bartosz Biegun ukończył
  3. Ireneusz Szymocha ukończył
  4. Grzegorz Pałucki ukończył
  5. Grzegorz Nosek ukończył
  6. Agata Motyl-Adamczyk
  7. Bartosz Adamczyk ukończył
  8. Bartosz Kondaszewski ukończył
  9. Robert Stelmach ukończył
  10. Zbigniew Aleksandrowicz
  11. GRZEGORZ RYBKA ukończył
  12. Zbigniew Pacan ukończył
  13. Sławomir Fritz ukończył
  14. Paweł Rychlik ukończył
  15. Szymon Kolorz ukończył
  16. Konrad Kopczyński ukończył
  17. Kamil Gadawski ukończył
  18. Wojciech Łabędź ukończył
  19. Andrzej Salwiński ukończył
  20. Grzegorz Górecki ukończył
  21. Łukasz Pszczołowski ukończył
  22. Piotr Oprocha ukończył
  23. PIOTR GLITA ukończył
  24. Mateusz Pacan
  25. Zbigniew Jagiełło ukończył
  26. Paweł Smoliński
  27. Milena Wójcik
  28. Michał Kwaśnik ukończył
  29. Mateusz Matrejek ukończył
  30. Sebastian Nowak ukończył
  31. Mirosław Tyrpa ukończył
  32. Tomasz Piętoń ukończył
  33. Zbigniew Słomiany
  34. Wojciech Włodarczyk ukończył
  35. Krzysztof Wieliczko ukończył
  36. Artur Baran ukończył
  37. Aleksandra Pawikowska ukończył
  38. Piotr Zwonek
  39. Krzysztof Sapiński ukończył
  40. Wieslaw Marek ukończył
  41. Pawel Rzepecki ukończył
  42. Piotr Miduch
  43. Michał Pieszczyk ukończył
  44. DARIUSZ DZIĘGIEL ukończył
  45. Grzegorz Piszczek ukończył
  46. Tadeusz Mitera ukończył
  47. Dariusz Żołna ukończył
  48. Leszek Kozioł ukończył
  49. Michał Ciepły
  50. Bartłomiej Bińkowski ukończył
  51. Włodzimierz Olek ukończył
  52. Tomasz Wilkosz ukończył
  53. Tomasz Bobrowski ukończył
  54. Tomasz Śmietana ukończył
  55. Jan Kowalik
  56. Olaf Teleszyński ukończył
  57. Paulina Gajos
  58. Tomasz Spyra ukończył
  59. Monika Piątkowska
  60. Agnieszka Noskowska ukończył
  61. Marcin Kamieniak ukończył
  62. Michał Stefaniak ukończył
  63. Krzysztof Gradowski DNF
  64. Przemysław Duniec
  65. Artur Bartnik ukończył
  66. Ireneusz Patyk ukończył
  67. Justyna Stokłosa
  68. Wojciech Panek ukończył
  69. Mariusz Kubala
  70. Mariusz Pacwa ukończył
  71. Grzegorz Orłowski ukończył
  72. Michał Słota ukończył
  73. Adam Biczak DNF
  74. Kamil Orłowski ukończył
  75. Jan Śmietana
  76. Paweł Pesz ukończył
  77. Rafał Pliujski ukończył
  78. Michal Macieik ukończył
  79. Adam Strąkowski DNF
  80. Marcin Kusyk ukończył
  81. Mirosław Śmietana ukończył
  82. Paulina Pacyga DNF
  83. Grzegorz Fus
  84. IWONA ŻELASKO
  85. Szymon Ochyl ukończył
  86. Robert Wajda ukończył
  87. Grzegorz Buła ukończył
  88. Jakub Rycąbel ukończył
  89. Maciek Kordas ukończył
  90. Iwona Łysik ukończył
  91. Damian Pałyska ukończył
  92. Marek Hupka ukończył
  93. Tomasz Oliwa ukończył
  94. Marek Lasota ukończył
  95. Jakub Szymczyk ukończył
  96. Dariusz Krause ukończył
  97. Tadeusz Dudkiewicz ukończył
  98. Paweł Wiśniewski ukończył
  99. Sławomir Łukasz ukończył
  100. Marcin Krzak ukończył