Brevet 200 km – Lubawa –

27 lipca 2019

data: 27 lipca | 8:00 - 27 lipca | 8:00
miejsce: Lubawa
dystans: 200 km
limit czasu: 13,5 godz
homologacja: tak

LISTA STARTOWA

  1. Blazej Balewski ukończył
  2. Marek Szatanik
  3. Sławomir kaczorowski ukończył
  4. Piotr Seńko ukończył
  5. Marcin Łepek ukończył
  6. Wojciech Leś ukończył
  7. Martyna Staniszewska-Anisiewicz
  8. Jakub Niedźwiecki ukończył
  9. Danuta Górkowska ukończył
  10. Andrzej Górkowski ukończył
  11. Krzysztof Krawczyk ukończył
  12. Jacek Umiński ukończył
  13. Mariusz Szkudlarek ukończył
  14. Karol Hofman ukończył
  15. Ireneusz Patyk ukończył
  16. Tomasz Pawłowski ukończył
  17. Piotr Wojtaszewski ukończył
  18. Marcin Siniarski ukończył
  19. Jarosław Mrall ukończył
  20. Szymon Kwiatkowski
  21. Tomasz Spyra ukończył
  22. Damian Tomaszewski ukończył
  23. Milena Kowalska-Pura
  24. Tomek WCK Kaczmarek
  25. Piotr Dąbrowski ukończył
  26. Sławomir Łątkowski ukończył
  27. Marcin Florkiewicz ukończył
  28. Malgorzata Lesko
  29. Marian Maciejewski ukończył
  30. Mirek Trzciński ukończył
  31. Marcin Eckert ukończył
  32. Regina Kasprzycka ukończył
  33. Sławomir Kwiatkowski ukończył
  34. Olena Vyshnevska ukończył
  35. Adam Pryjomski ukończył
  36. Grzegorz Mikołajewicz ukończył
  37. Adam Gmiterek ukończył
  38. Piotr Wiśniewski ukończył
  39. Tomasz Wyczyński ukończył
  40. Paweł Drobisz ukończył
  41. Emil Andrzej Karpiński ukończył
  42. Krzysztof Zdobylak
  43. Dariusz Ziętkowski ukończył
  44. Piotr Rębacz
  45. Radek Pedynkowski ukończył
  46. Piotr Włodarczyk ukończył
  47. Marcin Melkowski ukończył
  48. Kamil Biskupski
  49. Piotr Dągowski ukończył
  50. Jacek Dągowski ukończył
  51. Łukasz Kruszewski ukończył
  52. Krzysztof Wagner ukończył
  53. Daniel Zakrzewski ukończył
  54. Paulina Wieteska ukończył
  55. Zbyszek Wieteska ukończył
  56. Rafał Głowiak ukończył
  57. Cezary Gierzyński DNF
  58. darek urbańczyk ukończył
  59. Paweł Sekulski ukończył
  60. Wiesław Gostkowski ukończył
  61. Władysław Wojtowicz ukończył
  62. Mykhailo Kryshtopa ukończył
  63. Wieslaw Marek ukończył
  64. Janusz Pryjomski ukończył
  65. Ewa Renkel-Bucha ukończył
  66. Józef Topolewski ukończył
  67. Artur Zamkowski ukończył
  68. Grzegorz Niesiobędzki ukończył
  69. Adam Matecki ukończył
  70. Tomasz Szydziński ukończył
  71. Tomek Swaryczewski ukończył
  72. Marek Poczwardowski
  73. Adam Konieczny
  74. Arkadiusz Biegajski ukończył
  75. Daniel Towarek ukończył
  76. Grzegorz Orłowski ukończył
  77. Tomasz Szymański ukończył
  78. Jarosław Grudzień ukończył
  79. Marek Cichy ukończył
  80. Szczepan Birkos ukończył
  81. Adam Mowiński ukończył
  82. Piotr Groszkowski ukończył
  83. Mateusz Jabłoński
  84. Sławomir Szczawiński ukończył
  85. Witold Szczawiński ukończył