Powrót

Brevet 200 km – Pomiechówek –

14 września 2019

data: 14 września | 8:00 - 14 września | 8:00
miejsce: Pomiechówek
dystans: 200 km
limit czasu: 13,5 godz
kontakt: Piotr Niedźwiecki, Łucja Mazurkiewicz, biuro@randonneurspolska.pl, +48 668 221 322, +48 695 953 485
homologacja: tak
opłata startowa: 60zł
dodatkowe informacje:

Zapraszam na ostatni, homologowany brevet do Pomiechówka!!!

Trasa taka sama jak na otwarcie sezonu. Będzie okazja do porównania jak zmieniła się forma rowerowa w 2019 roku.

Zapisy do 8 września. Limit uczestników: 150

Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego to będziemy mieli do dyspozycji halę sportową z możliwością noclegu z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.

Wkrótce więcej informacji ….

LISTA STARTOWA

  1. Piotr Niedźwiecki 1967
  2. Jakub Niedźwiecki 1992
  3. Sławomir Kaczorowski 1973
  4. Karol Hofman 1985
  5. Tomasz Spyra 1970
  6. Grzegorz Orłowski 1981
  7. Ireneusz Patyk 1970
  8. Mateusz Wolski 1990
  9. Elena Wiśniewska 1976
  10. Malgorzata Lesko 1985
  11. Michał Torbiński 1982
  12. Igor Zbrzeźniak 1995
  13. Wojciech Leś 1981
  14. Paweł Pesz 1974
  15. Tomasz Dobraczyński 1975
  16. Magdalena Zawadzka 1988
  17. Robert Wierzchoń 1978
  18. Iwona Łysik 1982
  19. Tomasz Pawłowski 1990
  20. Piotr Wojtaszewski 1990
  21. Ignacy Lipka 1990
  22. Maciej Sienkiewicz 1985
  23. Krzysztof Gradowski 1979
  24. Łukasz Heine 1979
  25. marek józefowicz 1965
  26. Jugeen Dovnar 1989
  27. Tomasz Zatorski 1985
  28. Artur Bieniek 1966
  29. Bartosz Pochwatka 1991
  30. Dorota Orłowska 1991
  31. Marcin Eckert 1971
  32. Dorota Surmacz 1987
  33. Sławomir Furtak 1984
  34. Michal Szczes 1981
  35. Bozena Grabarczyk 1976
  36. Kornel Chromiński 1985
  37. Kamil Czernich 1986
  38. Jarosław Kosin 1969
  39. Magdalena Popławska 1978
  40. Małgorzata Niedźwiecka 1989
  41. Blazej Balewski 1989
  42. Grzegorz Frandofert 1968
  43. Piotr Ostrowski 1990
  44. Wojciech Kaczynski 1975
  45. Sławek Rek 1976
  46. Arkadiusz Sewerynek 1971
  47. Monika Urbańczyk 1976
  48. Dobieslaw Stefaniak 1972
  49. Piotr Melon 1970
  50. Łukasz Dargiel 1982
  51. Justyna Pioro 1987
  52. Andrzej Szklanko 1968
  53. Rafał Łajca 1976
  54. Mariusz Olszewski 1981
  55. Marcin Florkiewicz 1971
  56. Tomasz Szypulski 1976
  57. Aleksy Podhajski 1996
  58. Marta Pniewska 1976
  59. Piotr Kozielski 2001
  60. Marcin Szkóp 1976
  61. Kuba Szewczyk 1983
  62. Andrii Vasyna 1992
  63. Łukasz Dybała 1980
  64. Mykhailo Kryshtopa 1989
  65. Bartłomiej Czyż 1978
  66. Piotr Jusiński 1990
  67. Bartosz Grabowicz 1989
  68. Michał Roszczyk 1990
  69. Bartosz Bogusiński 1990
  70. Dominik 1985
  71. Peter Pienkowski 1985