Brevet 200 km – Charsznica "Orle Gniazda" –

18 kwietnia 2020

data: 18 kwietnia | 8:00 - 18 kwietnia | 21:30
miejsce: Charsznica "Orle Gniazda"
dystans: 200 km
limit czasu: 13.5 godz
kontakt: Wojciech Leś, tel. 601 09 66 54, email. colesiu@gmail.com
homologacja: tak
opłata startowa: 60zł
dodatkowe informacje:

17.03
W związku z epidemią COVID-19 i ograniczeniami związanymi z nią, należy się spodziewać, że może nastąpić potrzeba lub przymus odwołania Brevetu "Orle Gniazda" w terminie 18.04.2020. W związku z tym, że wciąż pozostają ponad 4 tygodnie do tego terminu, na razie nie podejmujemy jeszcze ostatecznych decyzji. Jednakże trzeba liczyć się z możliwością potrzeby przeniesienia wydarzenia na inny termin. Ostateczna decyzja zostanie podjęta nie później, niż na 3 tygodnie przed wydarzeniem.



Limit uczestników: 130 200

Brevet organizowany wraz z GOK Charsznica

Szczegóły na stronie GOK Charsznica

Lista startowa niepoprawnie wyświetla 6 pozycji ale nie wyświetla:

  1. Tomasz Spyra
  2. Magdalena Nieduziak
  3. Dorota Siwiec
  4. Magda Durman
  5. Marcin Laszczak
  6. Andrzej Garula
  7. Radosław Rabus
  8. Wojciech Małodobry

A zatem w rzeczywistości są dwie osoby więcej niż to może się wydawać patrząc na listę startową

LISTA STARTOWA

  1. Brygida Dębicka 1979
  2. Magdalena Popławska 1978
  3. Leszek Mielczarek 1958
  4. Jerzy Mielczarek 1964
  5. Szymon Madziara 1992
  6. Wieslaw Marek 1970
  7. Dariusz Świtała 1966
  8. Kamil Kilian 1993
  9. Paweł Kmieć 1987
  10. Rafał Jeleń 1979
  11. Mateusz Dybich 1990
  12. Michał Jurczyk 1990
  13. Sebastian Szalonek 1992
  14. Krzysztof Medoń 1980
  15. Piotr Kuźniarowicz 1987
  16. Michal Jemiolo 1987
  17. Marcin Siwek 1971
  18. Adam Biczak 1973
  19. Michał Pieszczyk 1972
  20. Marzena Michalczewska 1974
  21. Andrzej Michalczewski 1970
  22. Paweł Wużyk 1963
  23. Łukasz Tarnawski 1981
  24. Piotr Płoszka 1968
  25. Michał Dobija 1989
  26. Adam Sieradzki 1993
  27. Krzysztof Kubiczek 1970
  28. Robert Stelmach 1972
  29. Tomasz Kruczek 1997
  30. Paweł Rumian 1984
  31. Wojciech Szeliga 1981
  32. Jarosław Siwek 2000
  33. Paula Dudek 1987
  34. Orest Stach 1978
  35. Paulina Wieteska 1980
  36. Kalina Majerowicz 1987
  37. Maciej Kot 1984
  38. Marcin Kijowski 1987
  39. Arkadiusz Spera 1977
  40. Tomasz Dobraczyński 1975
  41. Jacek Greloch 1976
  42. Tomasz Cichacki 1979
  43. Jarosław Kosin 1969
  44. Piotr Zwonek 1967
  45. Dariusz Czajkowski 1976
  46. Marcin Morawiec 1985
  47. Magdalena Jączyk 1980
  48. Piotr Miduch 1982
  49. Pawel Rzepecki 1975
  50. Grzegorz Frandofert 1968
  51. Jacek Czyżewski 1968
  52. Wojciech Sikorski 1962
  53. Arkadiusz Sewerynek 1971
  54. Grzegorz Czarnecki 1972
  55. Tomasz Pryga 1978
  56. Janusz Kroczek 1962
  57. Jacek Wojaczek 1964
  58. BARTOSZ POJNAR 1986
  59. Magdalena Zawadzka 1988
  60. Leszek Kozioł 1972
  61. Andrzej Górkowski 1963
  62. Wojtek JGubała 1983
  63. Andrzej Piątkowski 1983
  64. Robert Tatar 1974
  65. Paweł Rychlik 1987
  66. Krzysztof Tatar 1968
  67. Arkadiusz Socha 1979
  68. Edyta Tararuj 1978
  69. Łukasz Stawicki 1982
  70. Adam Kitajewski 1978
  71. Paweł Breitmeier 1970
  72. Bartosz Wacławski 1977
  73. Arek Gromek 1972
  74. Andrzej Karkus 1969
  75. Michał Gorliczyński 1997
  76. Łukasz Kucharski 1982
  77. Mariusz Cukierski 1985
  78. Bogusław Porzuczek 1977
  79. Mariusz Filipek 1973
  80. Piotr Kozielski 2001
  81. Grzegorz Zięba 1973
  82. Rafał Grabowski 1975
  83. Kamil Polowczyk 2001
  84. Zbyszek Wieteska 1980
  85. Robert Zawardzin 1976
  86. Paweł Mamcarczyk 1983
  87. Damian Pałyska 1986
  88. Piotr Szewczyński 1968
  89. Adam Smołucha 1988
  90. Kamil Flis 1983
  91. Ireneusz Patyk 1970
  92. Sebastian Nowak 1983
  93. Tadeusz Mitera 1960
  94. Bartłomiej Bińkowski 1980
  95. Grzegorz Piszczek 1987
  96. Ewa Wonko 1986
  97. Damian Sikora 1995
  98. Piotr Zabłudowski 1974
  99. Wojtek Góźdź 1974
  100. Sebastian Smoliński 1979
  101. Łukasz Grzela 1981
  102. Konrad Nowak 1977
  103. Marcin Szlachta 1982
  104. Grzegorz Gałczyński 1974
  105. Karol Klimas 1989
  106. Paweł Pabis 1974
  107. Michał Semczuk 1975
  108. Bronisław Bierza 1970
  109. Łukasz Maćkowski 1978
  110. Sebastian Nanek 1987
  111. Piotr Piątkowski 1973
  112. lucjan Gaweda 1960
  113. Jakub Gasek 1978
  114. Mariusz Lobermajer 1961
  115. Katarzyna Borkowska-Dudman 1974
  116. Krzysztof Gradowski 1979
  117. Krzysztof Gzowski 1987
  118. ŁUKASZ BĄK 1986
  119. Grzegorz Orłowski 1981
  120. Sylwester Żebro 1963
  121. Łukasz Sordyl 1991
  122. Seweryn Gajos 1981
  123. Krzysztof Żebro 1986
  124. Joanna Rumińska-Pietrzyk 1974
  125. Kamil Orłowski 1978
  126. Monika Piątkowska 1994
  127. Wojciech Niewidok 1988
  128. Przemysław Półchłopek 1982
  129. Adam Czekaj 1981
  130. Małgorzata Czekaj 1973
  131. Michał Moćko 1985
  132. Michał Siwek 1992
  133. Paweł Pesz 1974
  134. Monika Jagodzińska 1979
  135. Sławomir Mycek 1976
  136. Pawel Pielka 1985
  137. Pawel Pielka 1985
  138. Pawel Pielka 1985
  139. Pawel Pielka 1985
  140. Pawel Pielka 1985
  141. Pawel Pielka 1985
  142. Artur Michałek 1963
  143. Piotr Gębala 1989
  144. Mateusz Matrejek 1991
  145. Krzysztof Biel 1991
  146. Piotr Włodarczyk 1973
  147. Artur Skrzypczyk 1978
  148. Bozena Grabarczyk 1976
  149. Adam Witulski 1975
  150. Grzegorz Rybiński 1976
  151. Michał Pawłowski 1978
  152. Robert Ogrodnik 1970
  153. Adam Firydus 1978
  154. Wojciech Grubka 1969
  155. Mariusz Idzik 1976
  156. Paweł Jakubowski 1979
  157. Bogusława Garczyńska-Wąs 1977
  158. Pawel Nowak 1990
  159. Przemysław Szlagor 1982
  160. Dariusz Florczak 1971
  161. Łukasz Maciąg 1989
  162. Tomasz Oliwa 1979
  163. Dariusz Janeczek 1972
  164. Waldemar Wybraniec 1978
  165. Asia Skorupa 1992
  166. Mariusz Szczotka 1975
  167. Łukasz Kamiński 1979
  168. Robert Skica 1974
  169. Szymon Krawczyk 1977
  170. Paweł Wiśniewski 1974
  171. Kornel Chromiński 1985
  172. Mariusz Olszewski 1981
  173. Marek Hupka 1978
  174. Katarzyna Struś 1978
  175. Grzegorz Goik 1976
  176. Grzegorz Jemiolo 1985
  177. Jarosław Filus 1972
  178. Łukasz Dela 1977
  179. Bartosz Bąchór 1981
  180. Agata Adamus 1984
  181. Grzegorz Mikołajewicz 1978
  182. Jan Poparda 1985
  183. Mateusz Goik 2003
  184. Małgorzata Chmielewska 1987
  185. Jarosław Kędziorek 1976
  186. Przemysław Kudera 1978
  187. Piotr Rosiński 1983
  188. Tomasz Śmietana 1971
  189. Eugeniusz Dovnar 1989
  190. Marcin Krzak 1975
  191. Grzegorz Starosta 1979
  192. Grzegorz Kurczek 1976
  193. Jakub Szymczyk 1980
  194. Janusz Potera 1970
  195. Paweł Kędzierawski 1984
  196. Justyna Stokłosa 1992
  197. Wacek Zając 1984
  198. Paweł Daraż 1980
  199. Dominika Biel 1991