Brevet 200 km – EBrevet Mińskie 200 –

27 czerwca 2020

data: 27 czerwca | 0:00 - 27 czerwca | 13:30
miejsce: EBrevet Mińskie 200
dystans: 200 km
limit czasu: 13.5 godz
homologacja: tak

LISTA STARTOWA

  1. Piotr Niedźwiecki ukończył
  2. Karol Gajowniczek 09:34
  3. Artur Bieniek 10:00
  4. Marcin Gołaś 09:59
  5. Cezary Urzyczyn 08:49
  6. Andrzej Kleszcz 09:35
  7. Agnieszka Stefańczuk 09:58
  8. Bartłomiej Chojnowski 10:15
  9. Anna Podlaska 12:52
  10. Agnieszka Kałuża 12:53
  11. Katarzyna Lewandowska
  12. Sergii Chupina 07:48
  13. Krzysztof Wąsowski 07:20
  14. Grzegorz Sabak 11:41
  15. Agata Gajda-Sabak 11:40
  16. Rafal Maleta 07:57
  17. Igor Zbrzeźniak
  18. Krzysztof Sobolewski 08:56
  19. Krzysztof Tlaga 09:59
  20. Andrzej Milewski
  21. Agnieszka Skolimowska 10:40
  22. Paweł Roman 10:40
  23. Andrzej Szklanko 08:37
  24. Mikołaj Topicha-Dolny 11:27
  25. Tomasz Kowieszko 07:10
  26. Arkadiusz Bogucki
  27. Rafał Bogdaniuk 11:27
  28. Jacek Głowacki
  29. Anna Bogucka
  30. Piotr Melon 10:02
  31. Maciej GIEMZA 10:00
  32. Bartek Klocek 09:27
  33. Jakub Maguza 11:36
  34. Anna Łazowska 07:54
  35. Edyta Tararuj 08:47
  36. Jakub Kostrzewa 08:02
  37. Andrzej Piotrowski 09:57
  38. Agata Kacprzak 10:00
  39. Norbert Grabowski 09:58
  40. Adam Rawski 13:04
  41. Daniel Jurkiewicz 10:00
  42. Bartosz Grabowicz 08:56
  43. Mateusz Milewski 07:43
  44. IWONA ŚWIĄTEK
  45. Wojciech Rybarczyk 09:58
  46. Agnieszka Modras
  47. Jan Bajerski 09:20
  48. Mariusz Martyniak
  49. Leszek Holf 08:47
  50. Artur Kuzioła 10:04
  51. Piotrek Rebacz 08:14
  52. Paweł Kopeć 13:07
  53. Anna Glowacka
  54. Tomasz Dobraczyński 08:20
  55. Remigiusz Siudziński 07:40
  56. Tomasz Burakowski 13:10
  57. sylwester faszczowy 08:30
  58. Paweł Sikorski 08:35
  59. Ewelina Dąbrowska 11:39
  60. Michał Różewski 09:56
  61. Cezary Kuszpit 08:52
  62. Grzegorz Mikołajewicz 07:42
  63. Sebastian Pellowski 09:21
  64. Tomasz Goździewicz 10:05
  65. Jakub Sieniuć 07:42
  66. Paweł Jarzębski 11:39
  67. Piotr Kuchta 09:12
  68. Marek Bator 07:41
  69. Patryk Wawryszuk 08:15
  70. Radosław Łastowiecki 09:36
  71. Arkadiusz Łukasiak 11:38
  72. Jacek Greloch
  73. Leszek Parzyszek 11:38
  74. Filip Malawski
  75. Michał Matla 08:00
  76. Wojciech Świderski 10:21
  77. Marta Bodziony 11:38
  78. Zuza Napiórkowska 07:59
  79. Patrycja Dabrowska 11:59
  80. Artur Wygryz 07:12
  81. WIESŁAW KRZYSZYCHA 09:38
  82. Kasia Karewicz 10:20
  83. Patrycja Dabrowska 11:59
  84. Wojciech Wojciechowski
  85. Ewa Garwolska
  86. Roman Jasiński 09:38
  87. Milena Jażdżewska 06:29
  88. Mirek Kachel
  89. Piotr Grzeg
  90. Jacek Umiński 07:56
  91. Sylwia Kowalska