Powrót

Brevet 200 km – Tuchów "Końskie harce" –

28 sierpień 2021

data: 28 sierpień | 8:00 - 28 sierpień | 21:30
miejsce: Tuchów "Końskie harce"
dystans: 200 km
limit czasu: 13.5 godz
kontakt: Kamil Kilian tel: 507 776 063 ,email: bikeadventurent@gmail.com
homologacja: tak
opłata startowa: 40zł
dodatkowe informacje:

Brevet nie jest homologowany

Rejestracja na Punktach kontrolnych za pomocą systemu ebrevetovego (potrzebny smartfon z gpsem i dostępem do sieci).

Medal dla wszystkich którzy ukończą trasę.

Ciepły posiłek na mecie

wegetarianie proszeni są o ujawnienie się organizatorowi bo domyślny posiłek jest mięsny

Miejsce startu jak i mety zlokalizowane jest na stadninie Dolina Białej znajdującej się w Tuchowskiej strefie aktywności gospodarczej. W pobliżu wejścia na stadninę znajduje się duży bezpłatny parking. Start maratonu planowany jest o godzinie 8:00 w grupach po 8-12 osób z zachowaniem dwuminutowego odstępu między grupami (bezpośrednio przed startem uczestnicy dobiorą się w grupy). Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 13,5 godziny co umożliwi pokonanie trasy również mniej wprawionym uczestnikom. Brevet ma formę mieszaną tj. na trasie nie będzie wsparcia ze strony organizatorów, a logowanie w punktach kontrolnych odbywać się będą za pomocą smartfona z gps i dostępem do internetu, w przypadku problemów z zasięgiem/Internetem/lokalizacją GPS można również zrobić zdjęcie charakterystycznego miejsca w okolicy – wystarczy ono do zaliczenia punktu przez organizatora maratonu. Punkty kontrolne zlokalizowane są w pobliżu sklepów spożywczych, w których można uzupełnić bidony i kieszonki.

Lokalizacja punktów kontrolnych:

 1. OSP Dąbrówka/sklep Hitpol znajdujący się na 44,9km trasy
 2. Ciężkowice rynek 108,7km trasy (tutaj jeżeli by ktoś chciał to może skorzystać z oferty Karczmy Galicja znajdującej się na płycie rynku)
 3. Zakliczyn rynek 166,9km trasy
 4. Tuchów Dolina Białej – Meta 202km trasy

  Na mecie uczestników czeka nagroda, ciepły posiłek z rusztu oraz piwo 0%, wegetarianie proszeni są o zgłoszenie prośby o zorganizowanie odpowiedniego posiłku organizatorowi najpóźniej do 20 sierpnia. Trasa maratonu poprowadzona jest po drogach asfaltowych w pełni przejezdnych rowerem szosowym, nie znaczy to jednak że na rowerze innego typu nie można wziąć udziału. Każdy uczestnik musi obowiązkowo posiadać kask sztywny, a w porze wieczornej oświetlenie. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność.

LISTA STARTOWA

 1. Michael Vlashynets 1992
 2. Sebastian Pustuł 1992
 3. Daniel Kupiniak 1996
 4. Andrzej Piątkowski 1983
 5. Wojciech Leś 1981
 6. Igor Ralić 1979