Brevet 200 km – eBrevet Mińsk Mazowiecki –

11 września 2021

data: 11 września | 8:00 - 11 września | 21:30
miejsce: eBrevet Mińsk Mazowiecki
dystans: 200 km
limit czasu: 13.5 godz
homologacja: tak

LISTA STARTOWA

  1. Artur Bieniek ukończył
  2. Marcin Gołaś ukończył
  3. Mirosław Bieniek ukończył
  4. Adam Rawski ukończył
  5. Agnieszka Stefańczuk ukończył
  6. Wojciech Leś ukończył
  7. Marek Królikowski ukończył
  8. Kamila Świątek ukończył
  9. Tomasz Jaznicki
  10. Janek Doroszkiewicz
  11. Adam Biczak
  12. artur lech
  13. roy subramoney ukończył
  14. Ola Koczuba vel Pietrzykowska
  15. Michał Różewski ukończył
  16. Barbara M
  17. Marcin Chłopik
  18. Marcin Janeczek ukończył
  19. Robert Sot ukończył
  20. Vladyslav Bielik
  21. Anton Kreslov
  22. Robert Rosochacki ukończył
  23. Paweł Wiski ukończył
  24. WIESŁAW KRZYSZYCHA ukończył
  25. Mariusz Warzywoda ukończył
  26. Piotr Kuchta ukończył
  27. Anna Bardy
  28. Mirosław Czaplinski ukończył
  29. Paweł Bieniewski ukończył
  30. Arkadiusz Łukasiak ukończył
  31. Marta Dębska ukończył
  32. Szymon Polak
  33. Leszek Parzyszek ukończył
  34. Marek Barton
  35. Aneta Wiśniewska ukończył
  36. Michał Piechowicz ukończył
  37. piotr adamiec ukończył
  38. Anna Miłkowska
  39. Ireneusz Patyk ukończył
  40. Rafał Sabak ukończył
  41. Paweł Kostyra ukończył
  42. Olaf Teleszyński ukończył
  43. Karol Hofman ukończył
  44. Małgorzata Teleszyńska ukończył
  45. Andrzej Cichal ukończył
  46. Wojciech Czubek
  47. Andrzej OSIŃSKI
  48. Maciej Karłowicz ukończył
  49. Piotr Szewczyński ukończył
  50. Robert Dawidek
  51. Artur Krzyżanowski
  52. Tibor Stark
  53. Agata Matejczuk
  54. Marta Biczak
  55. Jarosław Grudzień ukończył
  56. Mariusz Barwicki ukończył
  57. Sławomir Gawin ukończył
  58. Artur Senktas
  59. Dawid Komorowski ukończył
  60. Remigiusz
  61. Piotr Jusiński ukończył
  62. Tomasz Szypulski ukończył
  63. Dariusz Kolaszt
  64. Marta Bodziony ukończył
  65. Krzysztof Kubiczek
  66. Andrzej Gramann
  67. Adam Mitura
  68. Przemysław Bogucki
  69. Mariusz Rudaś
  70. Marek Baranowski ukończył
  71. Marcin Szkóp
  72. Janusz Rokicki ukończył
  73. Sylwia Naruszewicz
  74. Hubert Pieczkowski ukończył