Brevet 200 km – Szczebrzeszyn –

18 maja 2019

data: 18 maja | 8:00 - 18 maja | 21:30
miejsce: Szczebrzeszyn
dystans: 200 km
limit czasu: 13.5 godz
homologacja: tak

LISTA STARTOWA

  1. Paulina Bisek 09:17
  2. Piotr Bisek 09:17
  3. Olaf Teleszyński 10:36
  4. Małgorzata Teleszyńska 10:36
  5. Wojciech Leś ukończył
  6. Malgorzata Lesko 10:43
  7. Mirosław Paczos 06:53
  8. Piotr Kuliński 08:41
  9. Grzegorz Szpak 08:41
  10. Wojtek Szczucki
  11. Anna Kędra 08:41
  12. Bartłomiej Grodecki 06:06
  13. Wojciech Bartyński 07:41
  14. Karolina Majewska 07:41
  15. Mariusz Filipek 08:12
  16. Przemysław Radzikowski 09:22
  17. Marzena Puchała 09:19
  18. Radosław Teterycz DNF
  19. Sławomir Kiełbasa 11:04
  20. Wojciech Pietrzak 10:15
  21. Tomasz Górniak
  22. Tomasz Król 11:04
  23. Edmund Mróz 11:04
  24. Jarosław Kosin 08:12
  25. Katarzyna Borkowska-Dudman 09:52
  26. Zbigniew Kraska 08:41
  27. Agnieszka Oskroba
  28. Jacek Obszyński 11:04
  29. Bartek Gocał 06:20
  30. Ireneusz Patyk 07:59
  31. Tomasz Spyra
  32. Mateusz Paczos 07:59
  33. Jan Zabrzewski 10:13
  34. Jacek Kwiatkowski 11:04
  35. Bartłomiej ORYSZCZAK 09:12
  36. Grzegorz Szmołda 07:36
  37. Marek Basak 09:17
  38. Krzysztof Sapiński 08:30
  39. Jacek Kozioł 06:55
  40. Grzegorz Orłowski 09:52
  41. Stanisław Ruchlicki 06:37
  42. Paweł Zwierzański 09:19
  43. Sławomir Herc 07:36
  44. Karol Hofman 09:16
  45. Piotr Oprocha 07:51
  46. Iwona Łysik 08:17
  47. Grzegorz Malec
  48. Michał Trojnar 08:19
  49. Andrzej Grondek 08:49
  50. Sławomir Łukasz 08:17
  51. Mariusz Raczkiewicz 06:45
  52. Dorota Surmacz 08:12
  53. Józef Bielec 10:15
  54. Remek Oleszkiewicz DNF
  55. Łukasz Dargiel 10:55
  56. Agnieszka Stefańczuk 09:25
  57. Marcin Gołaś 09:25
  58. Grzegorz Gońda 06:58
  59. Sławoir Toporowski 08:38
  60. Agnieszka Stefańczuk
  61. Artur Bieniek 09:19
  62. Artur Janik
  63. Jarosław Samulak 11:33
  64. Bogdan Adamczyk 06:06
  65. Adam Konieczny 07:18
  66. Maciej Baranowski
  67. Wiesław Pawluk
  68. Piotr Pietrzak 07:18
  69. Robert Pokora 09:10
  70. Jacek Kloc 09:15
  71. Henryk Pawiłowski 07:18
  72. PIOTR BULIŃSKI 11:04
  73. Michal Wawrzak 09:10
  74. Krzysztof Gradowski 08:41
  75. Zbyszek Wieteska 08:50
  76. Piotr Włodarczyk 09:18
  77. Adam Wrobel
  78. Tomasz Rozy 09:09
  79. Janusz Wójcik 10:55
  80. Paweł Pukas 06:11
  81. Beata Foremna 08:17
  82. Piotr Stec 10:55
  83. Tomasz Oleksiński 09:19
  84. Tomasz Oleksy 07:18
  85. Mateusz Pisarski 07:59
  86. Wojciech Fus 08:12
  87. Lew Mariusz 09:19
  88. MAREK MURIAS 09:19
  89. Mikołaj Topicha-Dolny 10:13